Knorr Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Bolognese! To smakowita kompozycja warzyw, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Bolognese? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju mięso mielone lub, w wersji roślinnej, ugotowaną czerwoną soczewicę, dolać wodę i nasz Fix. Aby wzbogacić smakowo danie w wersji wegetariańskiej, opcjonalnie, razem z soczewicą możesz dodać na patelnię pokrojoną i podsmażoną czerwoną paprykę. Następnie wszystko dokładnie wymieszaj i duś przez około 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Podawaj gotowy sos warzywny lub mięsny z ulubionym makaronem, np. spaghetti, ugotowanym al dente i ciesz się wyśmienitym posiłkiem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
masa netto

masa netto

41 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

102,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991015

8710522991015

prix: 4,20 zł

4.20 PLN 2027-07-30 NewCondition
koncentrat pomidorowy w proszku (44 %), skrobia, sól, cukier, mąka PSZENNA, pomidory (3,6 %), ekstrakt drożdżowy, cebula w proszku (2,4 %), papryka (2,1 %), aromaty, olej kukurydziany, oregano (1,4 %), natka pietruszki, czosnek w proszku, pieprz (0,4 %)
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1281 kJ/306 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany57 g
w tym cukry32 g
Błonnik10 g
Białko9,9 g
Sól10,4 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja dania ≈ 312 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Bolognese! To smakowita kompozycja warzyw, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Bolognese? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju mięso mielone lub, w wersji roślinnej, ugotowaną czerwoną soczewicę, dolać wodę i nasz Fix. Aby wzbogacić smakowo danie w wersji wegetariańskiej, opcjonalnie, razem z soczewicą możesz dodać na patelnię pokrojoną i podsmażoną czerwoną paprykę. Następnie wszystko dokładnie wymieszaj i duś przez około 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Podawaj gotowy sos warzywny lub mięsny z ulubionym makaronem, np. spaghetti, ugotowanym al dente i ciesz się wyśmienitym posiłkiem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Caractéristiques:- Knorr Fix Spaghetti Bolognese to kompozycja warzyw, ziół i przypraw, dzięki której z łatwością przygotujesz pyszny, pomidorowy sos boloński do makaronu, - Knorr Fix pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść nie tylko pyszny, ale i szybki obiad lub kolację – Spaghetti Bolognese przygotujesz w kilkanaście minut!, - Knorr Fix Spaghetti Bolognese możesz przyrządzić zarówno z mięsem, jak i w wersji wegetariańskiej, a obie propozycje przygotowania znajdziesz na opakowaniu, - Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład pełen warzyw ze zrównoważonego rolnictwa, - Szybkie danie Knorr Fix nie zawiera konserwantów ani barwników, - Knorr Fix Spaghetii Bolognese to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy, klasyczny smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Fix spaghetti bolognese.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Przygotuj: 300 g makaronu 300 g mięsa mielonego 3 łyżki oleju 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Mięso mielone podsmaż przez około 8 minut na gorącym oleju. Do mięsa dolej 250 ml wody. 2) Dodaj Fix. Całość dokładnie wymieszaj i zagotuj. Potrawę duś na małym ogniu pod przykryciem przez około 10 minut, mieszając od czasu do czasu. 3) Danie podaj z makaronem, np. spaghetti, ugotowanym na sposób al dente. Możesz posypać startym żółtym serem i udekorować listkiem bazylii. Warzywna inspiracja: 1) Zamiast mięsa mielonego dodaj 200 g ugotowanej czerwonej soczewicy. 2) Wzbogać smak sosu podsmażoną, pokrojoną czerwoną papryką oraz 100 g ugotowanej ciemnej komosy ryżowej.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Winiary idée de ... casserole de Winiary idée de ... casserole de
pommes de terre avec des saucisses et des oignons 41 g
104,88zł/kg

prix: 4,30 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-03-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de pois avec des croûtons 21 g
90,48zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-02-28
Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
de tomates en poudre 19 g
100,00zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-05-30
Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
poudre d'or doux 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-30
Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
poudre aux herbes 61 g
49,02zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
soupe de betteraves 53 g
84,91zł/kg

prix: 4,50 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
et croûtons 22 g
86,36zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
12 g
158,33zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-05-30
Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
146,15zł/kg

prix: 1,90 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-06-30
Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
soup with croutons 15 g
122,00zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2026-12-30
Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
date d'expiration 2027-10-30
Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5