compote de cassis

Hektor
52compote de cassis
compote de cassiscompote de cassis
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,64 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000109

5904747000109

prix: 14,98 zł

14.98 PLN 2027-06-30 NewCondition
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
    900 g
    15,08zł/kg

    prix: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
    900 g
    11,58zł/kg

    prix: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-01-30
    Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
    900 g
    9,99zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Hektor groseille compote Hektor groseille compote
    900 g
    12,04zł/kg

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-08-30
    Rolnik Agriculteur cerise compote Rolnik Agriculteur cerise compote
    900 g 900 ml
    15,13zł/l

    prix: 13,62 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Hektor Hektor Kompot z suszonych Hektor Hektor Kompot z suszonych
    owoców 900 g
    11,52zł/kg

    prix: 10,37 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-11-30
    Hektor oseille haché Hektor oseille haché
    270 g
    15,48zł/kg

    prix: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-01-30
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    concombres en conserve 900 g
    11,10zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2027-10-30
    Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
    720 ml
    14,39zł/l

    prix: 10,36 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-09-30
    Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
    890 g
    8,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-30
    Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
    460 g
    13,02zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-05-30
    Hektor Hektor purée avec des Hektor Hektor purée avec des
    copeaux de concombres marinés 300 g
    14,00zł/kg

    prix: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5