l'huile de canola

Kujawski
55
Bardzo dobry. Polecaml'huile de canola
421l'huile de canola
Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
l'huile de canolal'huile de canola
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-04

pojemność

cena za litr

12,18 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012000232

5900012000232

prix: 12,18 zł

12.18 PLN 2028-03-04 NewCondition
100 % rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz/ w tym:10,0 g
- kwasy nasycone0,8 g
- jednonienasycone6,6 g
- wielonienasycone2,7 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E* [mg]2,5 (20,8 %**)
Witamina K* [μg]7,5 (10 %**)
Kwasy Omega 30,8 g
*naturalna zawartość
** % dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 91 łyżek stołowych.

Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek
Caractéristiques:z pierwszego tłoczenia, omega-3 i wit. E i K
marque:Kujawski
Nom du produit réglementé par la loi:Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, filtrowany na zimno.
Autres informations:PCBC Certyfikat Q
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data na górnej części butelki. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 21 ocen.

  • Joanna R. , 2018-09-27 16:45:52Bardzo dobry. Polecam



huile de canola polonais huile de canola polonais
1 litr

prix: 9,25 zł

PLN
1
108
date d'expiration 2027-09-04
Monini l'huile de pépins de Monini l'huile de pépins de
raisin 1 litr

prix: 30,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-22
Bartek l'huile de tournesol Bartek l'huile de tournesol
1 litr

prix: 12,33 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-28
Basso Basso Oliwa z wytłoczyn Basso Basso Oliwa z wytłoczyn
oliwek 1 litr

prix: 32,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-12-30
PRIX RÉDUIT -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

prix: 14,92 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

prix: 26,34 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-17
Oleo Oleo huile végétale Oleo Oleo huile végétale
universelle 900 ml
9,99zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-11-17
Olandia Olej z zarodów rzepaku Olandia Olej z zarodów rzepaku
do 500 ml
45,98zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-23
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
250 ml
38,72zł/l

prix: 9,68 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-10-16
Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
19,99zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-03
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Kujawski huile vierge de tomates Kujawski huile vierge de tomates
ail et basilic 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-19
PRIX RÉDUIT -10%
Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
250 ml
28,76zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-21
Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
słonecznikowy 250 ml
42,56zł/l

prix: 10,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-01-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5