Oleo huile végétale universelle

Oleo
25
Marny. Lepiej kupić jakiś lepszyOleo huile végétale universelle
47Oleo huile végétale universelle
Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Oleo huile végétale universelleOleo huile végétale universelle
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-17

pojemność

cena za litr

9,99 zł / l

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012006043

5900012006043

prix: 8,99 zł

acheter 15 szt. pour 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-11-17 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz w tym: 10,0 g
kwasy nasycone0,8 g
jednonienasycone6,6 g
wielonienasycone2,6 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*0,8 g
*naturalna zawartość
Butelka zawiera 82 łyżki stołowe.

Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Caractéristiques:źródło kwasów omega 3
marque:Oleo
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data drukowana w górnej części butelki (podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej). Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:53:06Marny. Lepiej kupić jakiś lepszy



Smak dla Ciebie Olej Smak dla Ciebie Olej
słonecznikowy 900 ml
10,13zł/l

prix: 9,12 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-08-19
Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
1 litr

prix: 12,18 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-03-04
huile de canola polonais huile de canola polonais
1 litr

prix: 9,25 zł

PLN
1
108
date d'expiration 2027-09-04
Olandia Olej z zarodów rzepaku Olandia Olej z zarodów rzepaku
do 500 ml
45,98zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-23
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
250 ml
38,72zł/l

prix: 9,68 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-10-16
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5