Kujawski
51
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-16

pojemność

cena za litr

38,72 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012009754

5900012009754

prix: 9,68 zł

9.68 PLN 2027-10-16 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,5 %), bazylia (0,2 %), majeranek, oregano (0,1 %), szałwia, cząber, tymianek, rozmaryn (0,1 %), mięta, aromaty naturalne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3677 kJ/894 kcal
Tłuszcz / w tym:99,2 g
- kwasy nasycone 7,6 g
Węglowodany 0,2 g
- w tym cukry 0,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0 g
Omega 3*7,7 g
* naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
marque:Kujawski
Conservation:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:ZT „Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adresse de retour:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
    l'ail 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-18
    Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
    250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-30
    Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
    1 litr

    prix: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
    vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
    19,99zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-03
    Kujawski huile vierge de tomates Kujawski huile vierge de tomates
    ail et basilic 250 ml
    38,80zł/l

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-11-19
    PRIX RÉDUIT -10%
    Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
    250 ml
    28,76zł/l

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-21
    Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
    słonecznikowy 250 ml
    42,56zł/l

    prix: 10,64 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-01-22
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5