Kujawski jest wysokiej jakości olejem cenionym przez miliony Polaków. Oprócz klasycznego oleju, w naszym sklepie internetowym kupisz także Kujawski z czosnkiem oraz z bazylią. Możesz zamówić go dzisiaj z dostawą na jutro. U nas koszty dostawy są naprawdę niskie, a przy zamówieniu za kwotę 200 zł - dostawa jest bezpłatna. Zapraszamy do wygodnych zakupów przez internet.

 
5900012000232 5900012000232 Kujawski
Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
1 litr

prix: 12,18 zł

PLN
1
4
Kujawski l'huile de canola
4 5
4.5 21 Kujawski l'huile de canola
date d'expiration 2028-03-04
5900012007866 5900012007866 Kujawski
PRIX RÉDUIT -10%
Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
250 ml
28,76zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Kujawski Olej lniany
5 5
5 1 Kujawski Kujawski Olej lniany
date d'expiration 2026-11-21
5900012009754 5900012009754 Kujawski
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
250 ml
38,72zł/l

prix: 9,68 zł

PLN
1
2
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
5 5
5 1 Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
date d'expiration 2027-10-16
5900012007842 5900012007842 Kujawski
Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
słonecznikowy 250 ml
42,56zł/l

prix: 10,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-01-22
5900012004827 5900012004827 Kujawski
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
5900012004834 5900012004834 Kujawski
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski huile vierge de tomates Kujawski huile vierge de tomates
ail et basilic 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-19
5900012003196 5900012003196 Kujawski
Kujawski l'huile de canola huile Kujawski l'huile de canola huile
vierge , graines de lin et de germe de blé 750 ml
19,99zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-03
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5