brun BIO de canne à sucre de 1 kg - BIO PLANET

Bio Planet
55
Polecambrun BIO de canne à sucre de 1 kg - BIO PLANET
53brun BIO de canne à sucre de 1 kg - BIO PLANET

Ekologiczny cukier trzcinowy, nierafinowany. Doskonały do wypieków, deserów oraz słodzenia ciepłych napojów.

brun BIO de canne à sucre de 1 kg - BIO PLANETbrun BIO de canne à sucre de 1 kg - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

16,99 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664723

5907814664723

prix: 16,99 zł

16.99 PLN 2029-02-28 NewCondition

cukier trzcinowy brązowy Demerara* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1700 kJ / 400 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 100 g
w tym cukry - 97 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g


Ekologiczny cukier trzcinowy, nierafinowany. Doskonały do wypieków, deserów oraz słodzenia ciepłych napojów.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Karolina K , 2023-12-04 18:13:07Polecam



Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 kg Santini XYLITOL C CRYSTAL 1 kg
- SANTINI ( FINLANDE ) 1 kg

prix: 57,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-15
Sweet Family Doux famille sucre Sweet Family Doux famille sucre
granulé 1 kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
69
Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
1 kg

prix: 38,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-15
Big Nature Big Nature Erytrytol Big Nature Big Nature Erytrytol
1 kg

prix: 25,34 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-02-06
Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
400 g
11,48zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-30
Kruger 100 comprimés Kruger 100 comprimés
d'édulcorant 100 tabl.

prix: 5,85 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-30
Ksylitol sucre de bouleau Ksylitol sucre de bouleau
500 g
62,88zł/kg

prix: 31,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-17
Diamant sucre en morceaux Diamant sucre en morceaux
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5