Le yaourt épais naturel

Bakoma
55
Bardzo dobry Le yaourt épais naturel
45
Idealny smak, szkoda, że zawiera mleko w proszkuLe yaourt épais naturel
416Le yaourt épais naturel
Bez mleka w proszku.
Le yaourt épais naturelLe yaourt épais naturel
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,67 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197000034

5900197000034

prix: 3,55 zł

3.55 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych (10⁸ jtk/g)*: Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus i Streptococcus thermophilus oraz L. acidophilus LA5 i Bifidobacterium lactis BB12, *Żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g jogurtu
Wartość energetyczna243 kJ / 58 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany4,9 g
w tym cukry4,9 g
Białko3,3 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
Bez mleka w proszku.
Caractéristiques:zawiera bakterie probiotyczne - 15 miliardów bakterii w opakowaniu, *poprawia trawienie, 2 składniki: mleko, żywe kultury bakterii, firma polska, żywe kultury jogurtowe poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem
marque:Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt naturalny gęsty 2,8 % tłuszczu.
Conservation:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temp.: od +2°C do +6°C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 16 ocen.

  • 2022-12-29 20:53:39Bardzo dobry
  • Gracja , 2015-09-10 22:07:19Idealny smak, szkoda, że zawiera mleko w proszku



Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski Mlekpol Mlekpol Jogurt Augustowski
2,5% 150 g
14,73zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-21
Maluta Maluta Jogurt naturalny Maluta Maluta Jogurt naturalny
2,5% 150 g
14,40zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-13
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
Piątnica Piątnica Skyr jogurt Piątnica Piątnica Skyr jogurt
typu 150 g
26,60zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-20
Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
150 g
27,40zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-26
Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-27
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-07
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
la vanille à la crème fouettée 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5