Piątnica
55
Bez zarzutu
55
Doskonały, delikatny, smaczny.
55
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-01

pojemność

cena za kilogram

14,12 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531000423

5900531000423

prix: 2,40 zł

acheter 20 szt. pour 2.36 zł/szt
2.40 PLN 2026-11-01 NewCondition
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna242 kJ / 58 kcal
Tłuszcz2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry4,0 g
Białko5,0 g
Sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

prosty skład, tylko mleko i kultury bakterii
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt naturalny.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:29:43Bez zarzutu
  • 2020-05-22 10:18:18Doskonały, delikatny, smaczny.



Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 350 g
12,57zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2026-11-04
Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny Bakoma Bakoma Jogurt BIO naturalny
2% 140 g
29,50zł/kg

prix: 4,13 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-18
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2026-10-24
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
naturalny 150 g
19,20zł/kg

prix: 2,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-22
Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
date d'expiration
2026-10-21
Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
date d'expiration 2026-10-27
Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
date d'expiration 2026-10-29
Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-18
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5