tomates séchées Huile d'Olive BIO 330g - ALCE NERO

Alce Nero

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.

tomates séchées Huile d'Olive BIO 330g - ALCE NEROtomates séchées Huile d'Olive BIO 330g - ALCE NERO
BIO
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

114,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809048

8009004809048

prix: 37,75 zł

37.75 PLN 2028-09-30 NewCondition

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.


marque:Alce Nero
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
Pelati conserve 400 g
22,85zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
Rolnik tomates jus Rolnik tomates jus
400 g
10,28zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Rolnik des tranches de tomates Rolnik des tranches de tomates
dans leur jus 425 g
9,39zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
18
date d'expiration
2028-07-30
Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
classique 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-10-04
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5