Trésors de l'océan Sel noir Kala Namak en petits dés

Skarby Oceanu

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Trésors de l'océan Sel noir Kala Namak en petits désTrésors de l'océan Sel noir Kala Namak en petits dés
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2038-08-31

pojemność

cena za kilogram

12,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175869879

5902175869879

prix: 12,83 zł

12.83 PLN 2038-08-31 NewCondition

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
date d'expiration 2028-03-21
o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
évaporé amende 1 kg

prix: 3,50 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-07-25
Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
petits dés l'océan de sel rose de l'Himalaya, en 1 kg

prix: 10,33 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-12-31
Skarby Oceanu Trésors de la mer Skarby Oceanu Trésors de la mer
Océan grossièrement sel sol 1 kg

prix: 13,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2030-08-14
Radix Radix-Bis sel gemme Radix Radix-Bis sel gemme
1 kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
3
Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
46,36zł/kg

prix: 11,59 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
La mine de sel de Wieliczka sel La mine de sel de Wieliczka sel
500g Salvita 500 g
23,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-05-30
o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
iodé 900 g
4,22zł/kg

prix: 3,80 zł

PLN
1
10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5