Radix-Bis sel gemme

Radix
52Radix-Bis sel gemme
Radix-Bis sel gemmeRadix-Bis sel gemme
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

7,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000791

5907569000791

prix: 7,30 zł

7.30 PLN NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
    date d'expiration 2028-03-21
    o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
    évaporé amende 1 kg

    prix: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-07-25
    Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
    petits dés l'océan de sel rose de l'Himalaya, en 1 kg

    prix: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2030-12-31
    Skarby Oceanu Trésors de la mer Skarby Oceanu Trésors de la mer
    Océan grossièrement sel sol 1 kg

    prix: 13,27 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2030-08-14
    Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
    l'océan Sel noir Kala Namak en petits dés 1 kg

    prix: 12,83 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2038-08-31
    o'Sole sel gemme o'Sole sel gemme
    1 kg

    prix: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-08-30
    o'Sole sel gemme iodé o'Sole sel gemme iodé
    1 kg

    prix: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-09-30
    Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
    Kłodawska 600 g
    10,63zł/kg

    prix: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
    50 g
    251,20zł/kg

    prix: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-07-01
    Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
    150 g
    46,60zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
    450 g
    9,47zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
    500 g
    12,00zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-25
    Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
    450 g
    11,78zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-12
    Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
    2000 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5