Trésors de la mer Océan grossièrement sel sol

Skarby Oceanu

Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniach całego świata. Sól morska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

Trésors de la mer Océan grossièrement sel solTrésors de la mer Océan grossièrement sel sol
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2030-08-14

pojemność

cena za kilogram

13,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664242

5907814664242

prix: 13,27 zł

13.27 PLN 2030-08-14 NewCondition

sól morska grubo mielona 100 %.


Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniach całego świata. Sól morska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.


Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
date d'expiration 2028-03-21
o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
évaporé amende 1 kg

prix: 3,50 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-07-25
Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
petits dés l'océan de sel rose de l'Himalaya, en 1 kg

prix: 10,33 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-12-31
Radix Radix-Bis sel gemme Radix Radix-Bis sel gemme
1 kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
3
Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
l'océan Sel noir Kala Namak en petits dés 1 kg

prix: 12,83 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2038-08-31
Sante Sante fine sel de mer avec Sante Sante fine sel de mer avec
du magnésium sans antyzbrylaczem 350 g
8,54zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-13
Radix Radix-Bis sel fin de mer Radix Radix-Bis sel fin de mer
500 g
7,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-12-31
Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
46,36zł/kg

prix: 11,59 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5