Cykoria
52
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

51,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288100018

5900288100018

prix: 3,11 zł

3.11 PLN 2028-01-30 NewCondition
cukier, preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), skrobia ziemniaczana modyfikowana, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), maltodekstryna, aromat
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna650 kJ / 155 kcal
Tłuszcz6,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,1 g
Węglowodany20 g
w tym cukry16 g
Błonnik0 g
Białko3,7 g
Sól0,24 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z mlekiem 2 % tłuszczu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
do przyrządzania na mleku, podawać: do ciast, do deserów
marque:Cykoria
À propos de la marque:Cykoria polecamy Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Deser w proszku na 200 ml mleka.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: 1. Do wysokiego naczynia wlać 200 ml schłodzonego mleka. 2. Zawartość torebki powoli wsypywać do mleka i miksować około 5 minut. 3. Deser jest gotowy do spożycia bezpośrednio po przyrządzeniu. Stanowi doskonały substytut naturalnej bitej śmietany.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cykoria Cykoria Śnieżka Kremowa Cykoria Cykoria Śnieżka Kremowa
    60 g
    51,83zł/kg

    prix: 3,11 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-12-31
    Cykoria Chicorée crème glacée Cykoria Chicorée crème glacée
    maison crème aromatisée 60 g
    36,00zł/kg

    prix: 2,16 zł

    PLN
    1
    39
    date d'expiration 2028-01-31
    Cykoria Chicorée crème glacée Cykoria Chicorée crème glacée
    maison à la vanille 60 g
    36,00zł/kg

    prix: 2,16 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Chicorée crème glacée Cykoria Chicorée crème glacée
    maison avec saveur de fraise 60 g
    36,00zł/kg

    prix: 2,16 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Chicorée crème glacée Cykoria Chicorée crème glacée
    maison au goût de chocolat 60 g
    41,83zł/kg

    prix: 2,51 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2027-02-28
    Cykoria Cykoria Lody domowe Cykoria Cykoria Lody domowe
    o smaku słonego 60 g
    41,83zł/kg

    prix: 2,51 zł

    PLN
    1
    41
    date d'expiration 2027-03-30
    Delecta boule de neige en poudre Delecta boule de neige en poudre
    dessert d'origine 51 g
    41,96zł/kg

    prix: 2,14 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    PRIX RÉDUIT -10%
    Delecta Delecta Mix crème 13 g Delecta Delecta Mix crème 13 g
    13 g
    93,08zł/kg

    prix: 1,21 zł

    PLN
    1
    27
    date d'expiration 2026-12-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5