Dary Natury

Dobry smak uzyskujemy po dodaniu kminku do kwaszonej kapusty, gulaszu oraz pieczeni wieprzowej. Kminkiem przyprawia się też zupy, potrawy z ziemniaków i fasoli oraz sery biały i żółty.

składniki: kminek ziarno 100%

 

BIO
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-04

pojemność

cena za kilogram

166,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527957

5902768527957

prix: 10,00 zł

10.00 PLN 2028-03-04 NewCondition

Dobry smak uzyskujemy po dodaniu kminku do kwaszonej kapusty, gulaszu oraz pieczeni wieprzowej. Kminkiem przyprawia się też zupy, potrawy z ziemniaków i fasoli oraz sery biały i żółty.

składniki: kminek ziarno 100%

 


Dary Natury Dary Natury Imbir Dary Natury Dary Natury Imbir
mielony BIO 60 g
246,00zł/kg

prix: 14,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Kozieradka Dary Natury Dary Natury Kozieradka
mielona BIO 60 g
169,17zł/kg

prix: 10,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-01
Prymat cumin tout Prymat cumin tout
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-04-30
Cykoria Cykoria Kminek Cykoria Cykoria Kminek
20 g
90,50zł/kg

prix: 1,81 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-06-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
z korzenia 100 g
189,90zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5