Cykoria
55
Pyszny
55
Bardzo aromatyczny!
414
Kminek - ma dość ostry zapach i nieco piekący, korzenny, gorzkawy smak. W połączeniu z owocami i warzywami przybiera delikatny odcień zapachu cytryny. Zastosowanie kminku jest bardzo szerokie i różnorodne. Jest popularny zwłaszcza w kuchni środkowo-europejskiej i żydowskiej. Dodaje się go do chleba, kiełbasy, surówek z kapusty, zup oraz sosów.
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

90,50 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288007393

5900288007393

prix: 1,81 zł

1.81 PLN 2028-06-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Kminek - ma dość ostry zapach i nieco piekący, korzenny, gorzkawy smak. W połączeniu z owocami i warzywami przybiera delikatny odcień zapachu cytryny. Zastosowanie kminku jest bardzo szerokie i różnorodne. Jest popularny zwłaszcza w kuchni środkowo-europejskiej i żydowskiej. Dodaje się go do chleba, kiełbasy, surówek z kapusty, zup oraz sosów.
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Kminek cały.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:16:35Pyszny
  • megalo , 2019-03-09 19:50:07Bardzo aromatyczny!



Prymat cumin tout Prymat cumin tout
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-04-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat ail granulé Prymat ail granulé
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2029-06-30
Prymat curry Prymat curry
date d'expiration
2028-05-30
Prymat curcuma hachée Prymat curcuma hachée
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
60 g
37,67zł/kg

prix: 2,26 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5