Sandra
43
masa netto

masa netto

312 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

23,65 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Chiny

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8423375113106

8423375113106

prix: 7,38 zł

7.38 PLN 2026-12-31 NewCondition
PRIX RÉDUIT -10%
Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

prix: 7,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-31

Mandarynki, woda, cukier


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 267 kJ / 64 kcal
tłuszcz w tym0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany w tym15,1 g
- cukry 5,7 g
błonnik 0,9 g
białko 0,6 g
sól 0 mg

Sandra
Nom du produit réglementé par la loi:Mandarynki.
Autres informations:312 ml
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zawartość puszki przełożyć do plastikowego pojemnika. Przechowywać w lodówce maksymalnie 3 dni.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Chiny
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla LEVANT Foods Sp. z o.o. ul. Smoluchowskiego 11a 60-179 Poznań Poland
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
    conservateurs 565 g
    18,27zł/kg

    prix: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-06-15
    Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-12-31
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
    820 g
    9,74zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-12-31
    MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
    565 g
    12,71zł/kg

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-26
    Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
    w lekkim 350 g
    47,31zł/kg

    prix: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    date d'expiration
    2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5