Agriculteur cerise compote 900 g

Rolnik Kompot wiśniowy.
Agriculteur cerise compote 900 gAgriculteur cerise compote 900 g
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

date d'expiration:

2030-12-31

pojemność

cena za litr

15,89 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002179

5900919002179

prix: 14,30 zł

14.30 PLN 2030-12-31 NewCondition
Rolnik Agriculteur cerise compote Rolnik Agriculteur cerise compote
900 g 900 ml
15,13zł/l

prix: 13,62 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Rolnik Agriculteur cerise compote Rolnik Agriculteur cerise compote
900 g 900 ml
15,89zł/l

prix: 14,30 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2030-12-31
wiśnie (46%) , woda , cukier
Wartości odżywcze (%)
w 100 g

Wartość energetyczna - 333 kJ
- 78 kcal
Białko - 0,4 g
Węglowodany - 18,5 g
w tym cukry - 14,2 g
Tłuszcz - 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,04 g
Błonnik pokarmowy - 0,5 g
Sód - 0 g

Kompot wiśniowy.
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor Hektor Kompot z suszonych Hektor Hektor Kompot z suszonych
owoców 900 g
11,52zł/kg

prix: 10,37 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-11-30
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5