Roleski

Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

19,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019643

5901044019643

prix: 7,26 zł

acheter 6 szt. pour 7.15 zł/szt
7.26 PLN 2027-05-28 NewCondition

Przecier pomidorowy (40%), cukier, ocet spirytusowy, woda, papryka czerwona (3%), sól, papryka zielona (2%), cebula, skrobia modyfikowana, przyprawy, gorczyca.


Wartość odżywcza na 100 g

Energia 769 kJ/181 kcal

Tłuszcz 0,6 g

- w tym kwasy nasycone 0 g

Węglowodany 40 g

- w tym cukry 38 g

Białko 1,8 g

Sól 2,9 g


Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Roleski Roleski Sos BBQ Original Roleski Roleski Sos BBQ Original
370 g
21,59zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-09-22
Roleski Roleski Sos Thai One Roleski Roleski Sos Thai One
370 g
21,59zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2026-12-19
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5