Roleski
51
Inspiracją dla Sosu Thai One była kuchnia azjatycka. Jest to słodko pikantny sos na bazie sosu sojowego o bogatym i wielowymiarowym smaku. Można go używać do marynowania mięs i ryb, do dań typu stir -fry, jako glazura do pieczonych lub grillowanych mięs lub warzyw, jako dip do pierożków (np. gyoza, wonton), sushi, sajgonek oraz jako dodatek do sałatek azjatyckich.
masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-19

pojemność

cena za kilogram

21,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044036084

5901044036084

prix: 7,99 zł

acheter 6 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2026-12-19 NewCondition
Składniki cukier (32 %) woda nierafinowany cukier trzcinowy (10 %) cebula sos sojowy (8 %) (woda, soja , sól, ocet spirytusowy) ocet spirytusowy czosnek skrobia modyfikowana cukier karmelizowany czosnek smażony (czosnek, olej słonecznikowy) pieprz cayenne (0,3 %) ekstrakt drożdżowy zagęszczony sok z cytryny
Wartości odżywcze Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 852 kJ / 201 kcal Tłuszcz 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 48 g - w tym cukry 43 g Białko 1,5 g Sól 1,2 g
Soja - Zawiera
Inspiracją dla Sosu Thai One była kuchnia azjatycka. Jest to słodko pikantny sos na bazie sosu sojowego o bogatym i wielowymiarowym smaku. Można go używać do marynowania mięs i ryb, do dań typu stir -fry, jako glazura do pieczonych lub grillowanych mięs lub warzyw, jako dip do pierożków (np. gyoza, wonton), sushi, sajgonek oraz jako dodatek do sałatek azjatyckich.
marque:Firma Roleski
Conservation:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski Sos do Steków Roleski Roleski Sos do Steków
    i Burgerów 370 g
    19,62zł/kg

    prix: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-05-28
    Roleski Roleski Sos BBQ Original Roleski Roleski Sos BBQ Original
    370 g
    21,59zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-09-22
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-12
    Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
    polonais 175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-26
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-06-23
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5