Roleski

Sos Meksykański to aromatyczny sos pomidorowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Zawiera paprykę jalapeño oraz starannie dobrane meksykańskie przyprawy, łącząc naturalną słodycz dojrzałych pomidorów z przyjemną, lekko pikantną nutą. Smak sosu podkreśla potrawy, nie dominując ich charakteru. Sos meksykański świetnie sprawdza się jako dodatek do klasycznych kanapek, burgerów, szarpanej wieprzowiny, tortilli, wrapów oraz zapiekanek. Dzięki wyrazistemu aromatowi i lekko pikantnej nucie nadaje daniom wyjątkowego charakteru, podnosząc atrakcyjność menu gastronomicznego.

pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-13

pojemność

cena za litr

22,22 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038385

5901044038385

prix: 22,22 zł

22.22 PLN 2027-01-13 NewCondition

przecier pomidorowy (49 %), cukier, ocet spirytusowy, pasta jalapeno (7 %) (papryka jalapeno, woda, sól, cukier), papryka czerwona (3,8 %), papryka zielona (3,8 %), skrobia modyfikowana, sól, cebula suszona, czosnek suszony, przyprawy


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 530 kJ / 125 kcal Tłuszcz < 0,5 g w tym kwasy nasycone < 0,1 g Węglowodany 29 g w tym cukry 25 g Białko 1,3 g Sól 2,4 g


Sos Meksykański to aromatyczny sos pomidorowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuchniach i lokalach gastronomicznych. Zawiera paprykę jalapeño oraz starannie dobrane meksykańskie przyprawy, łącząc naturalną słodycz dojrzałych pomidorów z przyjemną, lekko pikantną nutą. Smak sosu podkreśla potrawy, nie dominując ich charakteru. Sos meksykański świetnie sprawdza się jako dodatek do klasycznych kanapek, burgerów, szarpanej wieprzowiny, tortilli, wrapów oraz zapiekanek. Dzięki wyrazistemu aromatowi i lekko pikantnej nucie nadaje daniom wyjątkowego charakteru, podnosząc atrakcyjność menu gastronomicznego.


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
date d'expiration
2027-06-20
Roleski Roleski Sos czosnkowy Roleski Roleski Sos czosnkowy
date d'expiration
2027-04-02
Roleski Roleski Sos Jalapeno Roleski Roleski Sos Jalapeno
date d'expiration
2027-02-19
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
date d'expiration
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Amerykański Roleski Roleski Sos Amerykański
date d'expiration
2026-12-29
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5