Roleski

Sos amerykański. Ostry sos majonezowy z dodatkiem cebuli i chili.

pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-29

pojemność

cena za litr

22,62 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044039214

5901044039214

prix: 22,62 zł

22.62 PLN 2026-12-29 NewCondition

olej rzepakowy (42 %), woda, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), ocet spirytusowy, cebula (4,4 %), cukier, żółtko jaja kurzego, koncentrat pomidorowy, papryka czerwona, cebula prażona (2 %), skrobia, sól, chili mielone (0,2 %), zagęszczony sok z cytryny, naturalny aromat cebuli, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Sos amerykański. Ostry sos majonezowy z dodatkiem cebuli i chili.


Instructions de préparation:

Wartości odżywcze Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wielkość porcji Wartość energetyczna kcal 429 kcal Wartość energetyczna kJ 1768 kJ Zawartość tłuszczów (ogólnie) 43 g Kwasy tłuszczowe nasycone 3,3 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone Kwasy tłuszczowe wielonienasycone Zawartość węglowodanów 8,6 g Cukry 5,9 g Alkohole wielowodorotlenowe - poliole Skrobia Zawartość błonnika Zawartość białek 1,3 g Zawartość soli 1,6 g


Roleski Roleski Sos wild west Roleski Roleski Sos wild west
date d'expiration
2027-06-20
Roleski Roleski Sos czosnkowy Roleski Roleski Sos czosnkowy
date d'expiration
2027-04-02
Roleski Roleski Sos meksykański Roleski Roleski Sos meksykański
date d'expiration
2027-01-13
Roleski Roleski Sos Jalapeno Roleski Roleski Sos Jalapeno
date d'expiration
2027-02-19
Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Roleski Sos Tysiąca Wysp
date d'expiration
2027-01-13
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5