Roleski
55
5
34

Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.Jest taki rodzaj frytek, który wymaga specjalnej oprawy prosto z belgijskiej kuchni. Teraz frytki belgijskie pysznie i wyjątkowo mogą smakować także w Polsce! Wystarczy dodać aksamitnie kremowy, pyszny sos do frytek, wytworzony według belgijskiej receptury. Sprawdź naszą linię Street Food, pełną najlepszych z najlepszych! Spróbuj! Polubisz. Roleski.

masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

24,97 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044020793

5901044020793

prix: 7,24 zł

acheter 6 szt. pour 7.13 zł/szt
7.24 PLN 2027-04-24 NewCondition

Olej rzepakowy (75%), woda, żółtko jaja kurzego (6,5%), miód wielokwiatowy (4%), musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, sól), ocet winny biały, sól, koncentrat soku z cytryny, aromat naturalny, aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


na 100 g

Wartość energetyczna 2920kJ/710 kcal

Tłuszcz 77 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,1 g

Węglowodany 3,6 g

- w tym cukry 3,5 g

Białka 1,1 g

Sól 0,65 g


żółtko jaja kurzego, gorczyca


Z Food Truck’ów i ulicznych knajpek zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie wybraliśmy najlepsze sosy do frytek, hamburgerów, hot dogów i parówek. Dzięki naszej linii sosów STREET FOOD  możesz sprawić, że Twoje ulubione potrawy będą smakowały jak nigdy dotąd.Jest taki rodzaj frytek, który wymaga specjalnej oprawy prosto z belgijskiej kuchni. Teraz frytki belgijskie pysznie i wyjątkowo mogą smakować także w Polsce! Wystarczy dodać aksamitnie kremowy, pyszny sos do frytek, wytworzony według belgijskiej receptury. Sprawdź naszą linię Street Food, pełną najlepszych z najlepszych! Spróbuj! Polubisz. Roleski.


marque:

Roleski


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2026-01-19 14:56:525



Roleski Sos Green Jalapeno Roleski Sos Green Jalapeno
date d'expiration
2027-03-05
Roleski Roleski Sos Tambora Roleski Roleski Sos Tambora
date d'expiration
2027-04-20
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5