Roleski

Sos Tambora swoją nazwą nawiązuje do jednego z najsłynniejszych wulkanów Indonezji – kraju, z którego wywodzi się również sambal. To wyjątkowe połączenie aksamitnej bazy majonezowej z intensywnie pikantnym charakterem sosu sambal tworzy wyrazisty, ale doskonale zbalansowany smak. Sos Tambora doskonale sprawdzi się jako dodatek do potraw street foodowych, kebabów, dań z grilla, frytek, burgerów oraz wrapów. To propozycja dla osób, które cenią wyraziste smaki i odrobinę ostrości w codziennej kuchni.

masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-20

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038484

5901044038484

prix: 7,99 zł

acheter 6 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-04-20 NewCondition

olej rzepakowy (50%), sos sambal (23,2%) [czerwona papryka jalapeno 70%, koncentrat pomidorowy, papryka czerwona, woda, sól, przyprawy suszone (chilli, papryka), ocet spirytusowy], woda, żółtko jaja, pulpa pomidorowa (pomidory, sok pomidorowy), cukier, ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, naturalne aromaty), sól, skrobia modyfikowana, ocet winny, zagęszczony sok z limonki, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 1977 kJ / 480 kcal Tłuszcz 51 g w tym kwasy nasycone 3,9 g Węglowodany 3,8 g w tym cukry 2,8 g Białko 1,1 g Sól 2,3 g


Sos Tambora swoją nazwą nawiązuje do jednego z najsłynniejszych wulkanów Indonezji – kraju, z którego wywodzi się również sambal. To wyjątkowe połączenie aksamitnej bazy majonezowej z intensywnie pikantnym charakterem sosu sambal tworzy wyrazisty, ale doskonale zbalansowany smak. Sos Tambora doskonale sprawdzi się jako dodatek do potraw street foodowych, kebabów, dań z grilla, frytek, burgerów oraz wrapów. To propozycja dla osób, które cenią wyraziste smaki i odrobinę ostrości w codziennej kuchni.


Roleski Roleski Sos do Frytek Roleski Roleski Sos do Frytek
Belgijski 290 g
24,97zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-04-24
Roleski Sos Green Jalapeno Roleski Sos Green Jalapeno
date d'expiration
2027-03-05
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5