ketchup épicé sans conservateurs

Pudliszki
55ketchup épicé sans conservateurs
ketchup épicé sans conservateursketchup épicé sans conservateurs
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

15,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000417

5900783000417

prix: 7,65 zł

7.65 PLN 2027-04-29 NewCondition
Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
conservateurs 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-20
przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna463 kJ / 109 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany25 g
w tym cukry22 g
Błonnik1,1 g
Białko1,7 g
Sól2,4 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 32 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
z polskich pomidórów, bez konserwantów
marque:Pudliszki
Nom du produit réglementé par la loi:Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Włocławek ketchup épicé dans Włocławek ketchup épicé dans
    une bouteille en plastique 480 g
    14,00zł/kg

    prix: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-20
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    PRIX RÉDUIT -10%
    Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
    bouteille en plastique doux 480 g
    12,58zł/kg

    prix: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-30
    Kotlin ketchup épicé Kotlin ketchup épicé
    date d'expiration 2027-06-30
    Włocławek pot de ketchup épicé Włocławek pot de ketchup épicé
    date d'expiration 2027-08-30
    Roleski Spicy marque de ketchup Roleski Spicy marque de ketchup
    450 g
    16,73zł/kg

    prix: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-08-18
    Roleski ketchup épicé Roleski ketchup épicé
    date d'expiration 2027-08-07
    Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski Dagoma Dagoma Ketchup Kaszubski
    date d'expiration
    2028-06-23
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    PRIX RÉDUIT -25%
    Pudliszki haricots blancs Pudliszki haricots blancs
    400 g
    11,80zł/kg

    prix: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-26
    Pudliszki - Jus de tomate de Pudliszki - Jus de tomate de
    tomates fraîches 300 ml
    13,70zł/l

    prix: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    date d'expiration 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    prix: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-12-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5