Bio Planet
52
\n

SKŁADNIKI

\n

sól \n kamienna kłodawska grubo mielona 100%

\n

 

\n

OPIS

\n

Sól \n kłodawska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie \nzawiera substancji przeciwzbrylającej.

\n

 

\n

ZALECANE \n WARUNKI PRZECHOWYWANIA

\n

Przechowywać \n w suchym i chłodnym miejscu.

\n


masa netto

masa netto

600 g

pojemność

cena za kilogram

10,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738152818

5907738152818

prix: 6,38 zł

6.38 PLN NewCondition

Sól kamienna kłodawska grubo mielona 100%


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>

style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>SKŁADNIKI


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>sól
kamienna kłodawska grubo mielona 100%style=\"mso-tab-count: 1;\">


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>style=\"mso-tab-count: 1;\"> 


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>OPIS


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Sól
kłodawska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie
zawiera substancji przeciwzbrylającej.


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'> 


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>ZALECANE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Przechowywać
w suchym i chłodnym miejscu.


style=\"margin: 0cm 0cm 0pt; line-height: 150%;\">


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
    Himalajska 600 g
    12,22zł/kg

    prix: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2030-08-31
    o'Sole sel gemme o'Sole sel gemme
    1 kg

    prix: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-08-30
    o'Sole sel gemme iodé o'Sole sel gemme iodé
    1 kg

    prix: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2028-09-30
    Radix Radix-Bis sel gemme Radix Radix-Bis sel gemme
    1 kg

    prix: 7,30 zł

    PLN
    1
    3
    Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
    alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
    46,36zł/kg

    prix: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-10-30
    La mine de sel de Wieliczka sel La mine de sel de Wieliczka sel
    500g Salvita 500 g
    23,98zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-05-30
    o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
    iodé 900 g
    4,22zł/kg

    prix: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
    date d'expiration 2028-03-21
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5