disparition du fromage cottage rural

Piątnica
417disparition du fromage cottage rural
disparition du fromage cottage ruraldisparition du fromage cottage rural
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004018

5900531004018

prix: 6,23 zł

acheter 6 szt. pour 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-18 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mleko­wych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna485 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g
Węglowodany3,8 g
w tym cukry3,8 g
Białko16 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
naturalne źródło białka
marque:Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Twaróg Wiejski Półtłusty.
Autres informations:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Type d'emballage:Tacka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.




    Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
    250 g
    24,92zł/kg

    prix: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2026-10-21
    Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    prix: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone
    Ser 250 g
    55,24zł/kg

    prix: 13,81 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-11-15
    Bakoma Bakoma Ser Ricotta Bakoma Bakoma Ser Ricotta
    250 g
    33,68zł/kg

    prix: 8,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-06
    Maluta Maluta twaróg mielony Maluta Maluta twaróg mielony
    3-krotnie 200 g
    27,15zł/kg

    prix: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-09
    Mlekovita Mlekovita Twaróg Polski Mlekovita Mlekovita Twaróg Polski
    półtłusty 230 g
    23,61zł/kg

    prix: 5,43 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-20
    Mlekovita Mlekovita Twaróg Mlekovita Mlekovita Twaróg
    półtłusty 230 g
    27,00zł/kg

    prix: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-18
    SM Grudziądz Twaróg Półtłusty SM Grudziądz Twaróg Półtłusty
    200 g
    24,25zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-21
    Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
    200 g
    21,95zł/kg

    prix: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-10-13
    Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
    la ciboulette 150 g
    24,93zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-12
    PRIX RÉDUIT -10%
    Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
    fromage" 150 g
    22,13zł/kg

    prix: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2026-10-07
    Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
    de la crème 200 ml
    19,30zł/l

    prix: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-21
    Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
    matières grasses 200 ml
    29,95zł/l

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-09
    Piątnica fromage de lait caillé Piątnica fromage de lait caillé
    broyé 1kg 1 kg

    prix: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-01-01
    Piątnica «Votre Goût " fromage Piątnica «Votre Goût " fromage
    à la crème naturel 135 g
    32,96zł/kg

    prix: 4,45 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-22
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5