Amaizin BIO pâte de noix de coco

Amaizin
51Amaizin BIO pâte de noix de coco

Pasta kokosowa AMAIZIN to delikatny koncentrat powstały z odsączonego, czystego miąższu z kokosa. Może być użyta, aby wbogacić smak Twoich ulubionych dań kuchni Azjatyckiej i innych. Idealna do deserów, ciast czy jako napój kokosowy (50 g pasty wymieszać ze 100 ml ciepłej wody).

Amaizin BIO pâte de noix de cocoAmaizin BIO pâte de noix de coco
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-08

pojemność

cena za kilogram

84,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496906700

8717496906700

prix: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-12-08 NewCondition

kokos* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2866 kJ/685 kcal
Tłuszcz - 69 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 66 g
Węglowodany - 21 g
w tym cukry - 5,8 g
Białko - 6,6 g
Sól - 0,03 g


Pasta kokosowa AMAIZIN to delikatny koncentrat powstały z odsączonego, czystego miąższu z kokosa. Może być użyta, aby wbogacić smak Twoich ulubionych dań kuchni Azjatyckiej i innych. Idealna do deserów, ciast czy jako napój kokosowy (50 g pasty wymieszać ze 100 ml ciepłej wody).


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Tahina - sésame beurre Bio Food Tahina - sésame beurre
    190g BIO -BIO ALIMENTAIRE 180 g
    91,28zł/kg

    prix: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-19
    Sante le beurre d'arachide Sante le beurre d'arachide
    Sante avec des morceaux de noix 350 g 350 g
    34,26zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-22
    Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
    100% BIO 360 g
    74,03zł/kg

    prix: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-25
    HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
    nerkowca 350 g
    123,63zł/kg

    prix: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-28
    Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
    z prażonych 500 g
    100,76zł/kg

    prix: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-03
    HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
    sezamowa BIO 650 g
    59,17zł/kg

    prix: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-28
    SoWell SoWell Masło Orzechowe SoWell SoWell Masło Orzechowe
    400 g
    32,48zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-04-30
    Sante Sante Go On Krem orzechowy Sante Sante Go On Krem orzechowy
    500 g
    29,98zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-20
    Amaizin Tortilla BIO - Amaizin Amaizin Tortilla BIO - Amaizin
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Amaizin croustilles de maïs Amaizin croustilles de maïs
    Amaizin de tomates BIO aromatisée 100 g
    75,10zł/kg

    prix: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2026-12-14
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe Amaizin Amaizin Tortilla enveloppe
    source alimentaire BIO fibre 240 g
    53,08zł/kg

    prix: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Fasola czarna Amaizin Amaizin Fasola czarna
    w zalewie 400 g
    20,63zł/kg

    prix: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2029-02-26
    Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny Amaizin Amaizin Sos salsa pikantny
    BIO 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Amaizin Chipsy tortilla
    250 g
    44,52zł/kg

    prix: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-03-03
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5