SoWell
55
5
52
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

32,48 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Indie

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458628

5905279458628

prix: 12,99 zł

acheter 12 szt. pour 12.80 zł/szt
12.99 PLN 2028-04-30 NewCondition
orzechy arachidowe prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (w 100 g)
Wartość energetyczna:2787 kJ / 666 kcal
Tłuszcz:55 g
w tym kwasy nasycone:8,4 g
Węglowodany:17 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:25 g
Sól:0 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
bez dodatku cukru i soli, źródło białka
marque:So Well
Nom du produit réglementé par la loi:Krem orzechowy 100 % z kawałkami orzechów.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem / nr partii: patrz na zakrętce. Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Préparation et utilisation:Olej z orzechów na powierzchni kremu jest zjawiskiem naturalnym. Zamieszać przed spożyciem.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Indie
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-01-19 14:57:185



Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
de coco 200 g
84,95zł/kg

prix: 16,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-12-08
Bio Food Tahina - sésame beurre Bio Food Tahina - sésame beurre
190g BIO -BIO ALIMENTAIRE 180 g
91,28zł/kg

prix: 16,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-19
Sante le beurre d'arachide Sante le beurre d'arachide
Sante avec des morceaux de noix 350 g 350 g
34,26zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-22
Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
100% BIO 360 g
74,03zł/kg

prix: 26,65 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-25
HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
nerkowca 350 g
123,63zł/kg

prix: 43,27 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-28
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z prażonych 500 g
100,76zł/kg

prix: 50,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
sezamowa BIO 650 g
59,17zł/kg

prix: 38,46 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-28
Sante Sante Go On Krem orzechowy Sante Sante Go On Krem orzechowy
500 g
29,98zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-20
SoWell SoWell Syrop klonowy BIO SoWell SoWell Syrop klonowy BIO
BIO
SoWell Syrop klonowy BIO SoWell Syrop klonowy BIO
189 ml
141,43zł/l

prix: 26,73 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5