Orzeł Polska
55
Pyszna!
51
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-10

pojemność

cena za kilogram

38,59 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079637

5906684079637

prix: 26,24 zł

acheter 6 szt. pour 25.85 zł/szt
26.24 PLN 2028-02-10 NewCondition
Bulion drobiowo-wołowy (woda , mięso wołowe, mięso drobiowe, marchew, pietruszka korzeń, seler, seler naciowy, por, pomidor, sól, pieprz, przyprawy), jaja, podgrzybki, śmietanka 30%, cebula, mąka pszenna, grzyby suszone (borowik, koźlarz czerwony, maślarz sitarz, maślak zwyczajny), marchew, pietruszka korzeń, seler, pietruszka nać, masło klarowane (99,8 % tłuszcz mleczny), sól, przyprawy.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2025-09-02 20:22:45Pyszna!



Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
date d'expiration 2028-01-30
Łowicz sauce chinoise Łowicz sauce chinoise
date d'expiration 2027-11-30
Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
date d'expiration 2028-01-31
Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
date d'expiration 2028-01-06
Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
sauce tomate 500 g
17,56zł/kg

prix: 8,78 zł

PLN
1
66
date d'expiration 2029-02-10
Pamapol boulettes de viande à la Pamapol boulettes de viande à la
sauce tomate 500 g
16,68zł/kg

prix: 8,34 zł

PLN
1
59
date d'expiration 2029-01-10
Pamapol Les haricots et saucisse Pamapol Les haricots et saucisse
au lard 500 g
16,66zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-01-22
Bonduelle champignon Letcho Bonduelle champignon Letcho
épicé 800 ml
19,64zł/l

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-10-01
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 280 g
32,89zł/kg

prix: 9,21 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

prix: 5,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-01
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Barszcz Czerwony 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

prix: 11,17 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

prix: 23,60 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

prix: 19,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-10-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5