Octim

Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku malinowym do mięs, sałatek i deserów Malinowy smak gęstego, aromatycznego kremu balsamicznego Octim zostanie z Tobą na dłużej. Doskonale zbalansowany słodko-kwaśny smak to wynik połączenia octu jabłkowego z malinowym aromatem. Krem podkreśli smak dań na ciepło i zimnych przekąsek. Stanowi doskonały dodatek do pieczonych mięs, sałatek oraz deserów.

masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-10

pojemność

cena za kilogram

46,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605003364

5901605003364

prix: 14,43 zł

14.43 PLN 2028-03-10 NewCondition
Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-03

Zagęszczony sok z jabłek, ocet jabłkowy 22%, zagęszczony moszcz winogronowy (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), woda, skrobia modyfikowana, barwnik: karmel E150d (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny), aromat malinowy 0,2%, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa.


Krem Balsamiczny z Olsztynka o smaku malinowym do mięs, sałatek i deserów Malinowy smak gęstego, aromatycznego kremu balsamicznego Octim zostanie z Tobą na dłużej. Doskonale zbalansowany słodko-kwaśny smak to wynik połączenia octu jabłkowego z malinowym aromatem. Krem podkreśli smak dań na ciepło i zimnych przekąsek. Stanowi doskonały dodatek do pieczonych mięs, sałatek oraz deserów.


Octim Octim Krem balsamiczny Octim Octim Krem balsamiczny
o smaku 310 g
44,32zł/kg

prix: 13,74 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-03
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 210 g
16,38zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Maggi liquide d'assaisonnement Maggi liquide d'assaisonnement
960 g
18,54zł/kg

prix: 17,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-05-30
Winiary assaisonnement pour les Winiary assaisonnement pour les
soupes . 1 kg

prix: 12,16 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-10-30
Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA Lima SOS shoyu BIO 250ml - LIMA
250 ml
79,04zł/l

prix: 19,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-13
Pamapol Goong Sos Sojowy Pamapol Goong Sos Sojowy
o obniżonej 150 ml
39,93zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-27
Octim moutarde française Octim moutarde française
190 g
23,16zł/kg

prix: 4,40 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-08-27
PRIX RÉDUIT -25%
Octim moutarde au raifort Octim moutarde au raifort
190 g
15,26zł/kg

prix: 2,90 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-12-17
Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
190 g
19,79zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-08
Octim vinaigre d'alcool Octim vinaigre d'alcool
500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinaigre de pomme de pommes Octim vinaigre de pomme de pommes
polonaises sans conservateurs 10 % d'acidité 5 litrów
9,42zł/l

prix: 47,10 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-07-02
Octim Vinaigre d'alcool 10 % Octim Vinaigre d'alcool 10 %
Acidité 500 ml
8,30zł/l

prix: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-09
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
jabłkowy 6% 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5