Monini Huile d'olive extra vierge à l'orange

Monini Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.\n\nWystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
Monini Huile d'olive extra vierge à l'orangeMonini Huile d'olive extra vierge à l'orange
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-22

pojemność

cena za litr

99,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510006421

8005510006421

prix: 24,85 zł

24.85 PLN 2027-06-22 NewCondition
oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 98,5%, naturalny aromat pomarańczy 1,5%
Wartości odżywcze (%)(w 100 ml produktu)
Wartość Energetyczna 3389 kJ / 824 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Skrobia0 g
Tłuszcz, w tym: 92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 69 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.
Wystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
marque:Monini
À propos de la marque:W gamie produktów Monini odnajdziesz najbardziej autentyczne i charakterystyczne smaki włoskiej kuchni.
Nom du produit réglementé par la loi:Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine o smaku pomarańczy
Autres informations:Poniżej 10°C może zmętnieć, lecz nie zmienia swojej wartości odżywczej. Po pewnym czasie, w temperaturze pokojowej powraca do swej klarowności.
Conservation:Aby zachować oryginalny smak i aromat zaleca się zakręcić butelkę po każdym użyciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:Monini S.P.A. S.S. Flaminia km 129
Spoleto (PG)
Włochy
Butelkowane w: Contrada Coppa
71010 Carpino (FG)
Adresse de retour:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Dołącz do Monini Polska na
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-18
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
99,24zł/l

prix: 24,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-24
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
première pression à froid 500 ml
62,52zł/l

prix: 31,26 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-27
Monini l'huile de pépins de Monini l'huile de pépins de
raisin 1 litr

prix: 30,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-22
Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Monini huile de pépins de raisin 500 ml
36,38zł/l

prix: 18,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-10-22
Monini huile d'olive vierge extra Monini huile d'olive vierge extra
vierge classico pulvérisation 200 ml
89,00zł/l

prix: 17,80 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-08-11
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

prix: 22,81 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-04-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

prix: 24,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-10
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5