huile d'olive vierge extra vierge classico pulvérisation

Monini
51huile d'olive vierge extra vierge classico pulvérisation
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
huile d'olive vierge extra vierge classico pulvérisationhuile d'olive vierge extra vierge classico pulvérisation
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-11

pojemność

cena za litr

89,00 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510004113

8005510004113

prix: 17,80 zł

17.80 PLN 2027-08-11 NewCondition
Wartości odżywcze (%)W 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym: cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Caractéristiques:doskonała do każdej potrawy, n°1 na włoskim rynku*, *Źródło: CIRCANA, sprzedaż wart/wol bez PL - Tot. Italy+Discount - MAT Grudzień 2024
marque:Monini
Nom du produit réglementé par la loi:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Conservation:Przechowywać w ciemnym miejscu, z dala od światła. Po użyciu za każdym razem zakręcić butelkę. Idealna temperatura przechowywania oliwy mieści się w przedziale od 15 ℃ do 20 ℃. Poniżej 12 ℃ oliwa może zmętnieć oraz zakrzepnąć. To zjawisko naturalne, nie wpływa negatywnie na właściwości odżywcze oraz organoleptyczne. W cieplejszych warunkach oliwa stopniowo wraca do stanu pierwotnego.
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:Monini S.p.A. SS Flaminia Km. 129 06049 Spoleto (PG), Włochy
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planete Bio Planete Olej shea Bio Planete Bio Planete Olej shea
    rafinowany 200 ml
    223,35zł/l

    prix: 44,67 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-30
    Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
    1 litr

    prix: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
    première pression à froid 500 ml
    62,52zł/l

    prix: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-27
    Monini l'huile de pépins de Monini l'huile de pépins de
    raisin 1 litr

    prix: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-11-22
    Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
    Monini huile de pépins de raisin 500 ml
    36,38zł/l

    prix: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-10-22
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Monini Monini Huile d'olive Monini Monini Huile d'olive
    extra vierge à l'orange 250 ml
    99,40zł/l

    prix: 24,85 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-22
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,24zł/l

    prix: 22,81 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-04-22
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    98,64zł/l

    prix: 24,66 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-10
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5