huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin

Monini
41huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisinhuile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-22

pojemność

cena za litr

36,38 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80110910

prix: 18,19 zł

18.19 PLN 2027-10-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone11 g
Jednonienasycone24 g
Wielonienasycone57 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E5 mg*
*42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Caractéristiques:źródło witaminy E
marque:Monini
Conservation:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Type d'emballage:Butelka
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
    première pression à froid 500 ml
    62,52zł/l

    prix: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-27
    Bio Planete huile de salade Bio Planete huile de salade
    écologique 500 ml
    47,98zł/l

    prix: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    słonecznikowy 500 ml
    35,64zł/l

    prix: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    prix: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete huile Bio Planete Bio Planete huile
    d'olive pour la friture BIO 500 ml
    94,28zł/l

    prix: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-01
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-12-18
    Monini l'huile de pépins de Monini l'huile de pépins de
    raisin 1 litr

    prix: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-11-22
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
    99,24zł/l

    prix: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-24
    Monini huile d'olive vierge extra Monini huile d'olive vierge extra
    vierge classico pulvérisation 200 ml
    89,00zł/l

    prix: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-08-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5