Oliwa extra vergine powstaje w wyniku mechanicznego tłoczenia oliwek, tak jak ma to miejsce w przypadku świeżo wyciskanego soku z owoców. Nie podlega żadnym procesom chemicznym, zachowując w pełni swoje wartości odżywcze i zdrowotne.Zamawiaj produkty marki Monini w naszym sklepie internetowym.Twoje zakupy dostarczymy pod same drzwi.Nie tracisz czasu!

 
80053828 Monini
Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
première pression à froid 500 ml
62,52zł/l

prix: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini classico huile d'olive de
4 5
4.5 5 Monini classico huile d'olive de
date d'expiration 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
Monini delicato huile d'olive de
5 5
5 3 Monini delicato huile d'olive de
date d'expiration 2027-11-06
8005510005592 8005510005592 Monini
Monini Monini Aromatyzowana oliwa Monini Monini Aromatyzowana oliwa
z oliwek 250 ml
91,24zł/l

prix: 22,81 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-26
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
8005510006421 8005510006421 Monini
Monini Monini Huile d'olive Monini Monini Huile d'olive
extra vierge à l'orange 250 ml
99,40zł/l

prix: 24,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-22
8005510008500 8005510008500 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

prix: 24,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-10
80481522 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-24
80481539 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

prix: 22,81 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-04-22
80481515 Monini
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-18
8005510001860 8005510001860 Monini
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
80481508 Monini
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
250ml à la truffe blanche avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 ml
99,24zł/l

prix: 24,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-03
80508878 Monini
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
8005510001266 8005510001266 Monini
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini huile d'olive vierge extra Monini huile d'olive vierge extra
vierge classico pulvérisation 200 ml
89,00zł/l

prix: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini huile d'olive vierge extra
5 5
5 1 Monini huile d'olive vierge extra
date d'expiration 2027-08-11
80110910 Monini
Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
Monini huile de pépins de raisin 500 ml
36,38zł/l

prix: 18,19 zł

PLN
1
1
Monini huile de pépins de raisin
4 5
4 1 Monini huile de pépins de raisin
date d'expiration 2027-10-22
80054696 Monini
Monini l'huile de pépins de Monini l'huile de pépins de
raisin 1 litr

prix: 30,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-22
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5