Piątnica beurre supplémentaire de 82%

Piątnica
55
Bardzo dobre masełko Piątnica beurre supplémentaire de 82%
55
Doskonale swieze masloPiątnica beurre supplémentaire de 82%
55
Bez zastrzeżeń Piątnica beurre supplémentaire de 82%
55
Ok.Piątnica beurre supplémentaire de 82%
55
Ok
Piątnica beurre supplémentaire de 82%
55
smietankowy smakPiątnica beurre supplémentaire de 82%
511Piątnica beurre supplémentaire de 82%
Piątnica beurre supplémentaire de 82%Piątnica beurre supplémentaire de 82%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-13

pojemność

cena za kilogram

37,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901939030012

5901939030012

prix: 7,49 zł

7.49 PLN 2026-12-13 NewCondition
Zawartość tłuszczu: 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna3097 kJ / 753 kcal
Tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone55 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,5 g
Białko0,8 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynbika wyłacznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Piątnica
Nom du produit réglementé par la loi:Masło.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C i chronić przed światłem.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Anna Tim , 2026-05-19 12:59:09Bardzo dobre masełko
  • Margherita Biernacka , 2026-05-10 23:17:51Doskonale swieze maslo
  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:28:25Bez zastrzeżeń
  • Marek , 2025-11-30 15:58:34Ok.
  • Marek , 2025-11-30 15:58:15Ok
  • 2017-01-26 16:50:14smietankowy smak



Jagr beurre supplémentaire de Jagr beurre supplémentaire de
Warlubie 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-08
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Kerry Gold Kerrygold tradycyjne Kerry Gold Kerrygold tradycyjne
masło 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
wiejskie 83% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Dziugas Dziugas Masło Dziugas Dziugas Masło
ze słodkiej śmietanki 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-13
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5