Lubella Corn Flakes Corn Flakes 500 g

Lubella
43Lubella Corn Flakes Corn Flakes 500 g
Lubella Corn Flakes Corn Flakes 500 gLubella Corn Flakes Corn Flakes 500 g
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

19,48 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004494

5900049004494

prix: 9,74 zł

9.74 PLN 2027-07-30 NewCondition
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g 500 g
19,86zł/kg

prix: 9,93 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-30
mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, barwniki: karoteny, karmel
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1659 kJ / 391 kcal
tłuszcz2,1 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany86 g
w tym cukry4,8 g
błonnik3,2 g
białko5,5 g
sól1,1 g
fosfor102 mg (15%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
prosty skład! stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, źródło błonnika, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło fosforu, Polski Producent
marque:Lubella
À propos de la marque:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Pełne ziarno Lubella Corn Flakes Cynamon
Conservation:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lubella Lubella Corn Flakes Lubella Lubella Corn Flakes
    entiers Cornflakes 500 g
    19,98zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-30
    Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
    czekoladowym 500 g
    39,12zł/kg

    prix: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-08-06
    Biominki Biominki Kulki miodowe Biominki Biominki Kulki miodowe
    date d'expiration
    2027-05-20
    Nestle cornflakes céréales Nestle cornflakes céréales
    date d'expiration 2027-07-30
    Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
    céréales maïs 250 g
    23,08zł/kg

    prix: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-07-31
    Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
    kukurydziane 250 g
    69,04zł/kg

    prix: 17,26 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-31
    Turtle Turtle Płatki kukurydziane Turtle Turtle Płatki kukurydziane
    w 250 g
    147,96zł/kg

    prix: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-10
    Jerry Gluten Out Kulki zbożowe Jerry Gluten Out Kulki zbożowe
    375 g
    38,85zł/kg

    prix: 14,57 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-25
    Lubella mlekołaki céréales Lubella mlekołaki céréales
    coquilles de chocolat 250 g
    23,96zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-08-30
    Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle Lubella Pâtes Arcs 51 ( farfalle
    ) 400 g
    14,63zł/kg

    prix: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-09-30
    Lubella Plumes de pâtes 17 ( Lubella Plumes de pâtes 17 (
    Penne Rigate ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Coquilles Marine 32 ( Lubella Coquilles Marine 32 (
    Gnocchi ) 400 g
    14,10zł/kg

    prix: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2029-12-30
    Lubella Nouilles aux oeufs Brothy Lubella Nouilles aux oeufs Brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-10-21
    Lubella tout pâtes de grains Lubella tout pâtes de grains
    entiers de céréales spirale ( eliche ) 400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-08-30
    Lubella pâtes de grains entiers Lubella pâtes de grains entiers
    plume de grains entiers ( penne ) 400 g
    16,03zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5