Biominki
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

38,42 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900361835

5903900361835

prix: 19,21 zł

19.21 PLN 2027-05-20 NewCondition

mąki ze zbóż* 65,6 % (kukurydza*, PSZENICA*, OWIES*), cukier trzcinowy*,syrop ryżowy*, miód* 1,9 %, sól, wanilia Bourbon*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, burak suszony*, naturalny aromat kurkumy, skoncentrowany sok cytrynowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 1596 kJ / 377 kcal
Tłuszcz - 3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,4 g
Węglowodany - 78 g
w tym cukry -22 g
Błonnik - 5,6 g
Białko - 6,9g
Sól - 1,1 g


Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g 500 g
19,48zł/kg

prix: 9,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-30
Lubella Lubella Corn Flakes Lubella Lubella Corn Flakes
entiers Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-30
Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
czekoladowym 500 g
39,12zł/kg

prix: 19,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-06
Nestle cornflakes céréales Nestle cornflakes céréales
date d'expiration 2027-07-30
Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
céréales maïs 250 g
23,08zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

prix: 17,26 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-31
Turtle Turtle Płatki kukurydziane Turtle Turtle Płatki kukurydziane
w 250 g
147,96zł/kg

prix: 36,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-10
Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
BIO
Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
sans gélatine BIO 100 g
123,70zł/kg

prix: 12,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-08
Biominki Biominki Wafle Biominki Biominki Wafle
kukurydziano-jaglane 62 g
93,55zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-25
Biominki Biominki Wafle Gryczane Biominki Biominki Wafle Gryczane
niesolone 60 g
79,67zł/kg

prix: 4,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-01
Biominki Biominki Chrupki Biominki Biominki Chrupki
kukurydziane 150 g
69,40zł/kg

prix: 10,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-23
Biominki Biominki Talarki gryczane Biominki Biominki Talarki gryczane
BIO 55 g
98,00zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-25
Biominki Biominki Andruty Kakaowe Biominki Biominki Andruty Kakaowe
BIO 32 g
140,31zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-20
Biominki Biominki Ryż chrupiący Biominki Biominki Ryż chrupiący
BIO 75 g
76,93zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-03-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5