Biominki

Ekologiczny ryż preparowany to idealny dodatek do płatków śniadaniowych i wypieków. Polecamy również jako samodzielną przekąskę do chrupania między posiłkami.

BIO
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

76,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900365079

5903900365079

prix: 5,77 zł

5.77 PLN 2027-03-31 NewCondition

Ekologiczny ryż brązowy ekspandowany 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1565 kJ / 369 kcal
Tłuszcz - 2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,7 g
Węglowodany  - 77 g
w tym cukry -  0,6 g
Błonnik - 2,5 g
Białko - 7,5 g
Sól - 0 g


Ekologiczny ryż preparowany to idealny dodatek do płatków śniadaniowych i wypieków. Polecamy również jako samodzielną przekąskę do chrupania między posiłkami.


Lajkonik bretzels 200g Lajkonik bretzels 200g
date d'expiration 2027-03-16
Lajkonik bretzels 300g - Paquet Lajkonik bretzels 300g - Paquet
Familijna 300 g
24,13zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2027-02-24
Lajkonik Fêtes gressins salés Lajkonik Fêtes gressins salés
très minces 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-03-18
Lajkonik Lajkonik Junior Lajkonik Lajkonik Junior
w podróży Drobne 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-05-20
Lajkonik Lajkonik Paluszki Lajkonik Lajkonik Paluszki
date d'expiration 2027-03-12
Biopont Paluszki solone Biopont Paluszki solone
45 g
116,44zł/kg

prix: 5,24 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-02-03
Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
o smaku 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-02-17
Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
date d'expiration
2027-02-03
Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
BIO
Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
sans gélatine BIO 100 g
123,70zł/kg

prix: 12,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-08
Biominki Biominki Wafle Biominki Biominki Wafle
kukurydziano-jaglane 62 g
93,55zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-25
Biominki Biominki Wafle Gryczane Biominki Biominki Wafle Gryczane
niesolone 60 g
79,67zł/kg

prix: 4,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-01
Biominki Biominki Chrupki Biominki Biominki Chrupki
kukurydziane 150 g
69,40zł/kg

prix: 10,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-03-23
Biominki Biominki Talarki gryczane Biominki Biominki Talarki gryczane
BIO 55 g
98,00zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-25
Biominki Biominki Andruty Kakaowe Biominki Biominki Andruty Kakaowe
BIO 32 g
140,31zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-20
Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
czekoladowym 500 g
39,12zł/kg

prix: 19,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-06
Biominki Biominki Kulki miodowe Biominki Biominki Kulki miodowe
date d'expiration
2027-05-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5