Products

5902448165097 5902448165097 Biominki
Biominki Biominki gelée de fruits Biominki Biominki gelée de fruits
BIO
Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO Biominki gelée de fruits sans gélatine BIO
sans gélatine BIO 100 g
123,70zł/kg

prix: 12,37 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-08
5904730012317 5904730012317 Biominki
Biominki Biominki Wafle Biominki Biominki Wafle
kukurydziano-jaglane 62 g
93,55zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
10
Biominki Biominki Wafle
5 5
5 1 Biominki Biominki Wafle
date d'expiration 2026-11-25
5904730012638 5904730012638 Biominki
Biominki Biominki Wafle Gryczane Biominki Biominki Wafle Gryczane
niesolone 60 g
79,67zł/kg

prix: 4,78 zł

PLN
1
1
Biominki Biominki Wafle Gryczane
5 5
5 2 Biominki Biominki Wafle Gryczane
date d'expiration 2026-12-01
5902983785590 5902983785590 Biominki
Biominki Biominki Chrupki Biominki Biominki Chrupki
kukurydziane 150 g
69,40zł/kg

prix: 10,41 zł

PLN
1
3
Biominki Biominki Chrupki
5 5
5 1 Biominki Biominki Chrupki
date d'expiration 2027-03-23
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Biominki Talarki gryczane Biominki Biominki Talarki gryczane
BIO 55 g
98,00zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-25
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Biominki Andruty Kakaowe Biominki Biominki Andruty Kakaowe
BIO 32 g
140,31zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Biominki Andruty Kakaowe
5 5
5 1 Biominki Biominki Andruty Kakaowe
date d'expiration 2026-10-20
5903900365079 5903900365079 Biominki
Biominki Biominki Ryż chrupiący Biominki Biominki Ryż chrupiący
BIO 75 g
76,93zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-03-31
5903900361828 5903900361828 Biominki
Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
czekoladowym 500 g
39,12zł/kg

prix: 19,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-06
5903900361835 5903900361835 Biominki
Biominki Biominki Kulki miodowe Biominki Biominki Kulki miodowe
date d'expiration
2027-05-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5