Bio Planet
52

SKŁADNIKI

płatki kukurydziane* 96% (kaszka kukurydziana*, ekstrakt słodowy z jęczmienia*, sól), truskawka liofilizowana* 4% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

OPIS

Ekologiczne płatki kukurydziane z truskawkami to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu lub mleka.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g

Wartość energetyczna -  1619 kJ / 382 kcal

Tłuszcz - 1,1 g,

w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g

Węglowodany - 84 g,

w tym cukry - 0,6 g

Białko - 6,9 g

Sól - 1,0 g

 

INFORMACJA ALERGENNA

Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję.

 

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

69,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902605414068

5902605414068

prix: 17,26 zł

17.26 PLN 2027-05-31 NewCondition

Płatki kukurydziane* 96% (kaszka kukurydziana*, ekstrakt słodowy z jęczmienia*, sól), truskawka liofilizowana* 4% (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI

płatki kukurydziane* 96% (kaszka kukurydziana*, ekstrakt słodowy z jęczmienia*, sól), truskawka liofilizowana* 4% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

 

OPIS

Ekologiczne płatki kukurydziane z truskawkami to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu lub mleka.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g

Wartość energetyczna -  1619 kJ / 382 kcal

Tłuszcz - 1,1 g,

w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,4 g

Węglowodany - 84 g,

w tym cukry - 0,6 g

Białko - 6,9 g

Sól - 1,0 g

 

INFORMACJA ALERGENNA

Produkt zawiera alergen: gluten. Może zawierać alergeny: orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję.

 

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Nestle cornflakes céréales Nestle cornflakes céréales
    date d'expiration 2027-07-30
    Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
    céréales maïs 250 g
    23,08zł/kg

    prix: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-07-31
    Turtle Turtle Płatki kukurydziane Turtle Turtle Płatki kukurydziane
    w 250 g
    147,96zł/kg

    prix: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-10
    Fiesta Płatki kukurydziane Fiesta Płatki kukurydziane
    250 g
    19,28zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-07-30
    Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
    Flakes 500 g 500 g
    19,48zł/kg

    prix: 9,74 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-30
    Lubella Lubella Corn Flakes Lubella Lubella Corn Flakes
    entiers Cornflakes 500 g
    19,98zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-30
    Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
    czekoladowym 500 g
    39,12zł/kg

    prix: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-08-06
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5