masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

19,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999156897

5905999156897

prix: 4,82 zł

4.82 PLN 2027-07-30 NewCondition
Nestle cornflakes céréales Nestle cornflakes céréales
date d'expiration 2027-07-30
Lubella flocons de maïs Lubella flocons de maïs
céréales maïs 250 g
23,08zł/kg

prix: 5,77 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

prix: 17,26 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-05-31
Turtle Turtle Płatki kukurydziane Turtle Turtle Płatki kukurydziane
w 250 g
147,96zł/kg

prix: 36,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-10
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g 500 g
19,48zł/kg

prix: 9,74 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-07-30
Lubella Lubella Corn Flakes Lubella Lubella Corn Flakes
entiers Cornflakes 500 g
19,98zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-30
Biominki Biominki Kulki o smaku Biominki Biominki Kulki o smaku
czekoladowym 500 g
39,12zł/kg

prix: 19,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5