le sel d'ail

Prymat Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
le sel d'aille sel d'ail
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

55,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000314

5901135000314

prix: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-01-30 NewCondition
sól (87 %), czosnek (11,7 %), ekstrakt czosnku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna179 kJ / 42 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,6 g
w tym cukry2,5 g
Białko2,3 g
Sól84,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Sól czosnkowa to popularne w kuchni połączenie czosnkowego i słonego smaku. Pozwala w łatwy i szybki sposób podkreślić smak potraw, szczególnie duszonych dań mięsnych i warzywnych. Pasuje do: - mięs: duszonych, smażonych, grillowanych i pieczonych - ryb - dań warzywnych Nietypowe zastosowanie: Pasuje do dań kuchni hiszpańskiej, a także owoców morza, jak krewetki, kalmary czy przegrzebki.
Caractéristiques:bez dodatku glutaminianu sodu
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Sól czosnkowa drobnoziarnista - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat assaisonnement pour le vin Prymat assaisonnement pour le vin
chaud et la bière 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2028-10-31
Dary Natury Dary Natury Cebula Dary Natury Dary Natury Cebula
suszona BIO 40 g
222,00zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-05-03
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
50 g
47,40zł/kg

prix: 2,37 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-09-30
Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-06-30
Prymat cannelle hachée Prymat cannelle hachée
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-06-30
Prymat thym effacé Prymat thym effacé
10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-02-28
Prymat poivre blanc haché Prymat poivre blanc haché
15 g
148,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-02-28
Prymat tous moutarde Prymat tous moutarde
30 g
66,33zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5