Kamis
51
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

333,75 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084254250

5900084254250

prix: 2,67 zł

2.67 PLN 2028-01-21 NewCondition
przyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (natka pietruszki (2 %), lubczyk), kwas: kwas cytrynowy, olej roślinny rzepakowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, naturalny aromat (zawiera GORCZYCĘ)
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1327/314 (kJ/kcal)
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany63 g
w tym cukry35 g
Białko5,9 g
Sól15,7 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
Caractéristiques:bez dodatku glutaminianu monosodowego, wyraźnie czosnkowy smak
marque:Kamis
Nom du produit réglementé par la loi:Sos sałatkowy czosnkowy. Mieszanka Przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Préparation et utilisation:Dodaj: 3 łyżki wody 1 łyżka majonezu Przygotowanie sosu: 1. W wodzie wymieszaj dokładnie przyprawę Sos sałatkowy Czosnkowy Kamis. 2. Dodaj majonez i mieszaj do uzyskania gładkiego sosu 3. Możesz mieszać sos w słoiczku lub dyspenserze do sosów.
Recettes:Inspiracja na sałatkę: Sałata rzymska, suszony pomidor, parmezan, grzanki.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adresse de retour:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
    czosnkowy 8 g
    235,00zł/kg

    prix: 1,88 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-01-30
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
    douce BIO libre 260 g
    51,62zł/kg

    prix: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-12-31
    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Kamis Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Kamis Pieprz czarny mielony
    16 g
    174,38zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2028-11-09
    Kamis Kamis Majeranek suszony Kamis Kamis Majeranek suszony
    7 g
    395,71zł/kg

    prix: 2,77 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-02-07
    Kamis Kamis Zioła prowansalskie Kamis Kamis Zioła prowansalskie
    8 g
    398,75zł/kg

    prix: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-05-15
    Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
    ziarnisty 16 g
    174,38zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    date d'expiration
    2029-02-09
    Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    prix: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration
    2028-11-22
    Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    prix: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-13
    Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
    16 g
    215,00zł/kg

    prix: 3,44 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-07-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5