Kamis
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-09

pojemność

cena za kilogram

174,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084274173

5900084274173

prix: 2,79 zł

acheter 22 szt. pour 2.75 zł/szt
2.79 PLN 2029-02-09 NewCondition
Kamis Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-11-09
Cykoria Cykoria Polskie Pola Cykoria Cykoria Polskie Pola
Lubczyk 16 g
265,63zł/kg

prix: 4,25 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-11-30
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

prix: 3,44 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-07-02
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Kamis Kamis Sos sałatkowy Kamis Kamis Sos sałatkowy
czosnkowy 8 g
333,75zł/kg

prix: 2,67 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-01-21
Kamis Kamis Majeranek suszony Kamis Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

prix: 2,77 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-02-07
Kamis Kamis Zioła prowansalskie Kamis Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

prix: 3,19 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-05-15
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

prix: 2,79 zł

PLN
1
55
date d'expiration
2028-11-22
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

prix: 5,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-13
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5