lait UHT 3,8 % de matières grasses juniors

Łaciate
55
Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.lait UHT 3,8 % de matières grasses juniors
55
świetne mleko nie tylko dla maluchówlait UHT 3,8 % de matières grasses juniors
55
Mój synuś bardzo polubił to mleko.lait UHT 3,8 % de matières grasses juniors
413lait UHT 3,8 % de matières grasses juniors
lait UHT 3,8 % de matières grasses juniorslait UHT 3,8 % de matières grasses juniors
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-06

pojemność

cena za litr

5,05 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820012519

5900820012519

prix: 5,05 zł

5.05 PLN 2027-09-06 NewCondition
Łaciate lait UHT 3,8 % de Łaciate lait UHT 3,8 % de
matières grasses juniors 1 litr
5,00zł/l

prix: 5 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-05
zawartość tłuszczu 3,8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna275 kJ/66 kcal
tłuszcz w tym 3,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone2,3 g
węglowodany w tym 4,7 g
- cukry4,7 g
białko3,2 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
marque:Łaciate
À propos de la marque:Łaciate - mleko pełne
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,8 %.
Autres informations:
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Damian Kaleta ?. , 2024-03-06 22:54:05Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.
  • cyryl , 2015-09-14 13:58:42świetne mleko nie tylko dla maluchów
  • AnnaK , 2014-02-21 09:58:50Mój synuś bardzo polubił to mleko.



Łaciate lait UHT 0,0 % de Łaciate lait UHT 0,0 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,14 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-05-31
Łaciate lait UHT 0,5 % de Łaciate lait UHT 0,5 % de
matières grasses 1 litr

prix: 5,13 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-05-14
Łaciate 2 % de matières grasses Łaciate 2 % de matières grasses
du lait UHT 1 litr

prix: 4,61 zł

PLN
1
119
date d'expiration 2027-08-12
Łaciate lait UHT 3,2 % de Łaciate lait UHT 3,2 % de
matières grasses 1 litr

prix: 4,64 zł

PLN
1
84
date d'expiration 2027-08-19
Zambrowski lait UHT 1,5% Zambrowski lait UHT 1,5%
1 litr

prix: 4,20 zł

PLN
1
48
date d'expiration 2027-02-12
Łowicz Łowicz Mleko łowickie Łowicz Łowicz Mleko łowickie
UHT 3,2% 1 litr

prix: 4,32 zł

PLN
1
207
date d'expiration 2027-03-12
Łaciate matière grasse du lait Łaciate matière grasse du lait
de 3,2% 500 ml
5,40zł/l

prix: 2,70 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-14
Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Łaciate lait en poudre 26 % Łaciate lait en poudre 26 %
500 g
38,22zł/kg

prix: 19,11 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-02-21
Łaciate UHT bouteille de lait 2 % Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
de matières grasses pasteurisé 1 litr

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
Łaciate lait UHT dans une Łaciate lait UHT dans une
pasteurisé bouteille de 3,2 % de matières grasses 1 litr

prix: 5,21 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-10-24
Łaciate Pinto yaourt potable Łaciate Pinto yaourt potable
lactose coco-ananas 250 ml
13,76zł/l

prix: 3,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-26
Łaciate Łaciate mleko Łaciate Łaciate mleko
czekoladowe UHT 200 ml
12,10zł/l

prix: 2,42 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5