Dary Natury
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

55,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006370

5902741006370

prix: 12,11 zł

12.11 PLN 2027-04-30 NewCondition
papryka ostra* 50,4%, cukier trzcinowy*, olej rzepakowy*, sok z pigwowca*, ocet*, sól morska, czosnek*, suszone pomidory*, mąka ziemniaczana*, *produkt rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 799,7 kJ/189,5 kcal
Tłuszcz 4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 36,2 g
w tym cukry 25,0 g
Białko 0,9 g
Sól 2,7 g
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Dary Natury
Nom du produit réglementé par la loi:Ekologiczny sos z ostrej papryki chili. Produkt pasteryzowany
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu w lodówce.
Préparation et utilisation:Rozwarstwienie produktu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed użyciem wstrząsnąć
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:Mirosław Angielczyk Dary Natury Koryciny 73 17-315 Grodzisk
Adresse de retour:
Roleski Roleski Salsa Dip Roleski Roleski Salsa Dip
paprykowy NOWOŚĆ 220 g
38,55zł/kg

prix: 8,48 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-16
Roleski Roleski Salsa Dip serowy Roleski Roleski Salsa Dip serowy
idealny 220 g
38,45zł/kg

prix: 8,46 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2027-04-18
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
z korzenia 100 g
189,90zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Herbatka Dary Natury Dary Natury Herbatka
ziele 25 g
270,40zł/kg

prix: 6,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do drobiu BIO 30 g
260,67zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
prowansalska 20 g
429,50zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z topinamburu BIO 500 g
65,52zł/kg

prix: 32,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Mąka Dary Natury Dary Natury Mąka
z żołędzi BIO 500 g
33,52zł/kg

prix: 16,76 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-04
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5