beurre supplémentaire de Warlubie

Jagr
45
masło dobre ale słabo się rozsmarowujebeurre supplémentaire de Warlubie
411beurre supplémentaire de Warlubie
beurre supplémentaire de Warlubiebeurre supplémentaire de Warlubie
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000025

5904951000025

prix: 6,99 zł

6.99 PLN 2026-11-08 NewCondition
Zawartość tłuszczu 82%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ/kcal3058 / 744
Tłuszcz [g]82,0
w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]55,0
Węglowodany [g]0,7
w tym cukry [g]0,7
Białko [g]0,7
Sól [g]0,20

Jagr
Conservation:Przechowywać w temperaturze poniżej 10 °C. Chronić przed światłem.
Type d'emballage:Owijka
Adresse du producteur:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-02-06 08:06:02masło dobre ale słabo się rozsmarowuje



Łaciate beurre Łaciate beurre
200 g
37,15zł/kg

prix: 7,43 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-11-24
Kerry Gold Kerrygold irlandais Kerry Gold Kerrygold irlandais
200g de beurre traditionnel 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-12-22
Piątnica Piątnica beurre Piątnica Piątnica beurre
supplémentaire de 82% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2026-12-13
Kerry Gold Kerrygold tradycyjne Kerry Gold Kerrygold tradycyjne
masło 200 g
56,10zł/kg

prix: 11,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra Mlekpol Rolmlecz Masło ekstra
wiejskie 83% 200 g
37,45zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-31
Dziugas Dziugas Masło Dziugas Dziugas Masło
ze słodkiej śmietanki 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-13
Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
375 g
7,97zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-10-22
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5