Dr. Oetker
masa netto

masa netto

43 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

50,70 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437027722

5900437027722

prix: 2,18 zł

2.18 PLN 2026-12-31 NewCondition
skrobia, MLEKO odtłuszczone w proszku, cukier, biała czekolada, koncentrat soku z malin (maltodekstryna, koncentrat soku z malin), koncentrat z buraka (maltodekstryna, koncentrat z buraka), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia311 kJ
Energia73 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone0,1 g
Węglowodany16 g
w tym Cukry9,7 g
Białko2,1 g
Sól0,08 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
smaki świata
marque:Słodka Chwila
Nom du produit réglementé par la loi:Budyń w proszku, smak panna cotta malinowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp powoli do kubka cały czas mieszając. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Budyń jest gotowy od razu do spożycia.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Adresse de retour:
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pouding pouding 45 g
35,33zł/kg

prix: 1,59 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Winiary pudding avec Winiary de Winiary pudding avec Winiary de
sucre au lait avec le sucre 60 g
38,67zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-30
Delecta grand pudding et crémeuse Delecta grand pudding et crémeuse
64 g
29,06zł/kg

prix: 1,86 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-11-30
Delecta grand dessert saveur de Delecta grand dessert saveur de
caramel 64 g
28,75zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-07-30
Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
vanille 40 g
108,75zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
au chocolat gratuit 40 g
99,75zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-20
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-02-25
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
34
date d'expiration 2028-01-31
Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
des gâteaux 9 ml
264,44zł/l

prix: 2,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
pâte 30 g
33,00zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker acide Dr. Oetker Dr. Oetker acide
date d'expiration 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
comestible 20 g
149,50zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
, gelée de fraise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
douce gelée d'Apple 30 g
55,33zł/kg

prix: 1,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
moment cerise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-07-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5