Dr. Oetker
55
Super, polecam
45
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
masa netto

masa netto

32 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

67,81 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437036182

5900437036182

prix: 2,17 zł

2.17 PLN 2027-05-30 NewCondition

cukier, skrobia ziemniaczana, 3,7% maliny suszone, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 0,9% żurawina suszona, aromaty, barwnik (betanina), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, sól, witamina C


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia252 kJ
Energia59 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
w tym Cukry 9,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0,03 g
Witamina C 14,0 mg 18%**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Owocowe Duety Słodka Chwila to dwa idealnie zgrane smaki soczystych owoców połączone w jednym kisielu. Połączenia smakowe zostały dobrane tak, aby zaskakiwać oraz dostarczać słodkiej chwili przyjemności w ciągu dnia. Sięgnij po Owocowe Duety dostępne w czterech smakach, a wyróżnia je: - połączenie dwóch owocowych smaków w jednym kisielu - duże kawałki owoców - zawartość witaminy C - lekka konsystencja - szybkość i łatwość przygotowania
marque:Dr. Oetker
Nom du produit réglementé par la loi:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C.
Autres informations:1 porcja (207 g) zawiera: energia 522 kJ 123 kcal 6%* Energia w 100 g 252 kJ / 59 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ½ kubka lub ¾ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy od razu do spożycia.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 09:02:17Super, polecam



Dr. Oetker douce gelée de moment Dr. Oetker douce gelée de moment
avec des morceaux de fruits caranberry goût 32 g
69,06zł/kg

prix: 2,21 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment Dr. Oetker Dr. Oetker doux moment
, gelée de fraise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker instant Dr. Oetker Dr. Oetker instant
douce gelée d'Apple 30 g
55,33zł/kg

prix: 1,66 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux Dr. Oetker Dr. Oetker gelée doux
moment cerise 30 g
55,00zł/kg

prix: 1,65 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée de Dr. Oetker Dr. Oetker gelée de
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker cerise Dr. Oetker Dr. Oetker cerise
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gelée de Dr. Oetker Dr. Oetker gelée de
framboise 38 g
40,26zł/kg

prix: 1,53 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur Dr. Oetker Dr. Oetker rhum saveur
des gâteaux 9 ml
264,44zł/l

prix: 2,38 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à Dr. Oetker Dr. Oetker poudre à
pâte 30 g
33,00zł/kg

prix: 0,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker acide Dr. Oetker Dr. Oetker acide
date d'expiration 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
comestible 20 g
149,50zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non Dr. Oetker Dr. Oetker fromage non
cuit avec une garniture en poudre gelée 195 g
35,85zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pouding pouding 45 g
35,33zł/kg

prix: 1,59 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine Dr. Oetker Dr. Oetker gélatine
date d'expiration
2029-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03:01 40 g
103,75zł/kg

prix: 4,15 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2028-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5